Konkurs plastyczny

Wydarzenia  » Konkurs plastyczny

 

UWAGA!!!   UCZNIOWIE KLAS IV - VI !!!

 

 

ZAPRASZAM WAS DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM NA NAJŁADNIEJSZĄ POCZTÓWKĘ POD HASŁEM:  

MÓJ KRAJ, MÓJ REGION


1. Praca musi być wykonana w formacie A5, tak jak rozmiar pocztówki, widokówki, najlepiej na papierze technicznym.

2. Technika pracy jest dowolna.

3. Praca powinna nawiązywać do symboli patriotycznych naszego kraju oraz zawierać  elementy, które kojarzą Wam się z Waszym miejscem zamieszkania, gminą, czy powiatem.


4. Proszę wykonać zdjęcie gotowej pocztówki, dbając o to, aby pocztówka na nim była dobrze widoczna, a następnie wysłać je na adres mailowy: monika.krzak.spk@wp.pl

5. Termin nadsyłania zdjęć: od 16.04.2021 do 03.05.2021

6. 04.05.2021 zdjęcia Waszych prac zostaną umieszczone na stronie facebookowej szkoły, gdzie do 09.05.2021 roku każdy będzie mógł zagłosować na najładniejszą pocztówkę poprzez jej polubienie.

7. Na wygraną w konkursie wpływ będą miały:
- liczba polubień na stronie facebookowej
- ocena Komisji Konkursowej


8. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 10.05.2021 roku na stronie internetowej szkoły oraz na szkolnym Facebooku. Na zwycięzców czekają nagrody, które w przypadku dalszej edukacji zdalnej, zostaną wręczone podczas rozdania świadectw.  

9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody przez uczestnika konkursu na wykorzystanie jego danych osobowych niezbędnych do wyłonienia zwycięzcy konkursu oraz przyznania nagrody.

 

 

W konkursie plastycznym na pocztówkę pod hasłem: "Mój kraj, mój region" komisja w składzie: Monika Krzak i Magdalena Kwiatkowska ( uwzględniając ilość polubień na stronie) wyłoniła następujących laureatów:
1. miejsceMarcel Pisula - kl. 6
2. miejsceAleksandra Sekuła- kl. 6  oraz Martyna Niegot- kl. 4
3. miejsceTomasz Drewniok - kl. 4 oraz Paweł Drewniok- kl. 4
* wyróżnieniePaulina Noworolnik- klasa 5