Sportowe działo się!

Wydarzenia 2017/2018 » Sportowe działo się!

1. W szkole zostały przeprowadzone zawody o mistrzostwo szkoły w szachy. Mistrzem szkoły na rok 20017/2018 został Krzysztof Paśmionka. Kolejne miejsca zajęli: 2 - Jakub Preś, 3 - Damian Kamski, 4 - Weronika Dej. Uczniowie w/w reprezentowali naszą szkołę na powiatowych zawodach w szachy w Rudnikach. Zajęliśmy III m w powiecie - brawo.

2. W grudniu uczniowie naszej szkoły pod opieką Marii Knysak, Alicji Wiktor- Winiarskiej i Ryszarda Knysaka przebywali w Tarnowskich Górach na basenie. Uczniowie korzystając z urządzeń parku wodnego aktywnie wypoczywali kształtując swoje zachowania w środowisku wodnym.

3. W czasie ferii zimowych zostały przeprowadzone mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym. Mistrzem szkoły zostali Monika Kulesa i Dominik Zaremba.

4. Uczniowie  Monika Kulesa, Natalia Hałupka, Marta Oblonk, Kinga Zaremba oraz Dominik Zaremba, Damian Kamski, Aleksander Danek i Marcin Kamski brali udział w powiatowych zawodach w indywidualnym tenisie stołowym. Reprezentujący szkolę  dziewczęta i chłopcy zajęli jako szkoła III miejsca w powiecie oleskim. Dominik Zaremba i Monika Kulesa zakwalifikowali się do indywidualnych zawodów wojewódzkich w tenisie stołowym.

5. Uczniowie Monika Kulesa, Kinga Zaremba oraz Dominik Zaremba i Damian Kamski reprezentowali szkołę w drużynowych zawodach tenisa stołowego na szczeblu powiatu. Obie drużyny zajęły III miejsca. Do zawodów wojewódzkich zakwalifikowała się drużyna dziewcząt.

6. Uczniowie reprezentowali szkołę w powiatowych rozgrywkach w piłkę ręczną, piłkę koszykową i w „ Małym Olimpijczyku”.    

                                              Brawo  dla  wszystkich  !!!!!!!